Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "France 98"

Anthony Martial nostalgjik, këpucë si të “Fenomenit”

    Anthony Martial nostalgjik, këpucë si të “Fenomenit”

Në vitin 1998, Anthony Martial sapo kishte mbushur 3 vjeç e me siguri sot nuk mund ta kujtojë triumfin e Francës ndaj Brazilit në Kampionatin Botëror apo Ronaldon. Thënë këto,

Lexo me Shume