Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Fotografimi"

5 rregulla që duhet të ndiqni për të shkrepur foto të papara gjatë pushimeve

5 rregulla që duhet të ndiqni për të shkrepur foto të papara gjatë pushimeve

Tanimë që aparatet celulare janë pjesë shumë e rëndësishme e të përditshmes tonë, nuk është më as e nevojshme që të merrni aparate profesionale apo të mëdhenj në përmasa sepse

Lexo me Shume

Google mendon për Shqipërinë, tashmë 360 gradë në shërbimin “Street View”. Harito: 18 muaj negociata

    Google mendon për Shqipërinë, tashmë 360 gradë në shërbimin “Street View”. Harito: 18 muaj negociata

Një lajm i mirë ka mbërritur për Shqipërinë, pikat turistike dhe rrugët e së cilës do të eksplorohen nga makinat e gjigandit “Google”. Në njoftimin e tij, Google bëri me

Lexo me Shume