Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Foto"

FOTO/ Halloween-i i Ledina Çelos, para dhe pas një viti

    FOTO/ Halloween-i i Ledina Çelos, para dhe pas një viti

Festa e Halloween duket se është e preferuara e këngëtares shqiptare, Ledina Çelo. Së bashku me dy fëmijët e saj, Erlisin dhe Perianën, biondja seksi e skenës e pret me

Lexo me Shume

Fëmijët vazhdojnë të paguajnë çmimin e konfliktit në Siri. Ja fotoja që po bën xhiron e botës

Fëmijët vazhdojnë të paguajnë çmimin e konfliktit në Siri. Ja fotoja që po bën xhiron e botës

Një fotografi e shpërndarë së fundmi nëpër rrjetet sociale po bën xhiron e botës. Bëhet fjalë për një djalë të vogël, i plagosur si pasojë e një sulmi me bombë

Lexo me Shume

Fotoja me Obamën, Prokuroria do marrë në pyetje kryeministrin Rama me kërkesë të FBI

    Fotoja me Obamën, Prokuroria do marrë në pyetje kryeministrin Rama me kërkesë të FBI

Me kërkesë të FBI-së dhe pas denoncimit të opozitës, Prokuroria e Përgjithshme pritet që të marrë në pyetje kryeministrin Edi Rama për ta pyetur lidhur me akuzën që rëndon mbi

Lexo me Shume

E mbani mend kriminelin hot? Nuk do ta besoni si duket tani

    E mbani mend kriminelin hot? Nuk do ta besoni si duket tani

Iu kujtohet Jeremy Meeks, apo jo? Krimineli hot, fotografia e të cilit u shndërrua në virale në 2014-n, kohë kur ishte i burgosur. Ai ka bërë së fundmi me dije

Lexo me Shume

Po ju çfarë shikoni këtu? Ja fotoja që po çmend internetin

    Po ju çfarë shikoni këtu? Ja fotoja që po çmend internetin

Pas fustanit që shkaktoi debat edhe mes Kim Kardashian e Taylor Swift për ngjyrat e tij, si dhe xhaketës “Adidas” për shkak të kombinimeve të ndryshme të ngjyrave që njerëzit shikonin,

Lexo me Shume

15-vjeçarja vret veten pasi shokët i publikuan fotot e dushit në Snapchat

    15-vjeçarja vret veten pasi shokët i publikuan fotot e dushit në Snapchat

Rrjetet sociale mund të kenë një sërë anësh pozitive, por privatësia nuk është një nga këto. Tovonna Holton, 15 vjeçe, është gjetur e pajetë në tualetin e shtëpisë së saj,

Lexo me Shume

Fotoja e parë e “trashëgimtarit” Hoxha

    Fotoja e parë e “trashëgimtarit” Hoxha

Pak më parë, bashkëshortja e këngëtarit shqiptar Sinan Hoxha, Andrra Destani, ka postuar një foto të të voglit të tyre Ansi. Kjo është foto e parë e “trashëgimtarit” Hoxha. Bashkangjitur

Lexo me Shume

Disa nga fotot më të bukura të personazheve të famshme në Instagram për këtë vit

Disa nga fotot më të bukura të personazheve të famshme në Instagram për këtë vit

  Nëse ka diçka që e adhurojmë te rrjetet sociale është mundësia për të parë foto të publikuara nga personazhe të famshme, që ia vlejnë të shihen jo vetëm një

Lexo me Shume

Dhurata e çuditshme që 81-vjeçari i ka bërë bashkëshortes së tij

  Dhurata e çuditshme që 81-vjeçari i ka bërë bashkëshortes së tij

Nëse keni menduar se çdo gjë është me kohë apo se i ka ikur koha një dëshire të mbetur pezull,

Lexo me Shume

Kopja apo origjinali, kush duket më bukur?

Kopja apo origjinali, kush duket më bukur?

  Nëse nuk jeni me humor të mirë, ne kemi “ilaçin” e duhur për t’jua rikthyer. Galeria e mësipërme tregon

Lexo me Shume

Enca tallet me veten

  Enca tallet me veten

  E dini se ç’bën Enca tani që mban kurorën për numrin më të madh të ndjekësve në Instagram, për

Lexo me Shume

Angela Martini tregon një “copë” të të dashurit të saj

Angela Martini tregon një “copë” të të dashurit të saj

Në rrjetet sociale të Angela Martinit keni mundësi të shihni foto nga udhëtimet e saj, nga parakalimet në tapetin e

Lexo me Shume

Kërkoi heqjen e fotos, ja ç’ndodh! Një mësim i mirë për ministrin

  Kërkoi heqjen e fotos, ja ç’ndodh! Një mësim i mirë për ministrin

Peter Dutton, anëtar i Partisë Liberale dhe aktualisht ministër i Emigracionit në Australi, ka marrë një mësim të mirë nga

Lexo me Shume

Kelly Clarkson publikon për herë të parë fotot e djalit të saj, Remy

Kelly Clarkson publikon për herë të parë fotot e djalit të saj, Remy

Kelly  Clarkson ka sjellë në jetë djalin e saj të dytë, të quajtur Remington (edhe pse familjarëve u pëlqen ta

Lexo me Shume

Pozat që (s’)duhet t’i merrni para kamerës

Pozat që (s’)duhet t’i merrni para kamerës

Ditët e sotme, pozimi para kamerës së telefonit apo aparatit fotografik është një ritual i përditshëm. Dalim apo nuk dalim

Lexo me Shume

Tri ditë zie, Brukseli përmes fotove pas sulmeve

  Ministri i Brendshëm i Belgjikës ka njoftuar tri ditë zie kombëtare pas sulmeve terroriste në Bruksel. Këtë lajm, ministri

Lexo me Shume