Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "foshnje"

Tiranë, vdes një tjetër foshnje. Nuk dihet shkaku

    Tiranë, vdes një tjetër foshnje. Nuk dihet shkaku

Një foshnjë ka vdekur në një prej materniteteve në Tiranë. Lajmi është bërë i ditur nga Policia e Durrësit, e cila bën me dije se është njoftuar nga Policia e

Lexo me Shume

Tiranë, gjendet e braktisur foshnja 1 muajshe

    Tiranë, gjendet e braktisur foshnja 1 muajshe

Një foshnje një muajshe është gjetur e braktisur ditën e djeshme në Tiranë. Kanë qenë banorët e një pallati në rrugën “Arkitekt Sinani” që kanë parë foshnjën e mbështjellë me

Lexo me Shume