Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "foshnja"

Nëna shpërndan momentin e “lindjes me këmishë” të foshnjës. Video shndërrohet në virale

    Nëna shpërndan momentin e “lindjes me këmishë” të foshnjës. Video shndërrohet në virale

Gjithkush ka dëgjuar për momentin kur një fëmijë vjen në jetë, si ai del jashtë qeses amniotike ku ka qëndruar gjatë periudhës së shtatzënisë, por jo shumë mund të kenë

Lexo me Shume

Zjarr në një spital në Irak, vdesin 11 foshnja

    Zjarr në një spital në Irak, vdesin 11 foshnja

Të paktën 11 foshnja të porsalindura kanë mbetur të vdekura si pasojë e zjarrit që ka përfshirë një spital në Bagdad (Baghdad), kryeqytetin e Irakut. Lajmi është bërë i ditur

Lexo me Shume

Ankthi i nënës, paraqiteshin si punonjës socialë dhe donin t’i rrëmbenin fëmijën

    Ankthi i nënës, paraqiteshin si punonjës socialë dhe donin t’i rrëmbenin fëmijën

Një nënë ka përshkruar momentin tronditës kur një vajzë adoleshente tentoi t’i rrëmbente  fëmijën, duke krijuar një faqe të rreme në Facebook dhe duke iu paraqitur nënës si një punonjëse

Lexo me Shume