Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "foshnj"

Zbardhen detaje të reja nga vdekja e foshnjës: Shtatzëna kishte pirë 40 kokrra paracetamol

    Zbardhen detaje të reja nga vdekja e foshnjës: Shtatzëna kishte pirë 40 kokrra paracetamol

Detaje të reja janë zbardhur nga vdekja e një foshnje në Tiranë, e cila nuk mundi të shpëtojë pavarësisht ndërhyrjes së mjekëve. Mësohet se 21-vjeçarja, e cila thuhet se ishte

Lexo me Shume