Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Formation"

Çmenduria e fanses së Beyonce, shpenzon paratë e qirasë për biletën e koncertit

    Çmenduria e fanses së Beyonce, shpenzon paratë e qirasë për biletën e koncertit

Nuk është sekret që fansat e zjarrtë të Beyonce ose BeyHive do të bënin gjithçka për të, por 22-vjeçarja Chyna Johnson e ka çuar besnikërinë ndaj një idhulli në një

Lexo me Shume

Beyonce, një ‘shuplakë’ për kritikët

Beyonce, një ‘shuplakë’ për kritikët

  Ju kujtohet kënga më e fundit nga Beyonce, “Formation”, e cila pati një impakt social të madh në SHBA? Pas një shkëputje tre vjecare nga dhënia e intervistave, Bey

Lexo me Shume

Ja pse Obama është presidenti më “cool” i SHBA-ve

    Ja pse Obama është presidenti më “cool” i SHBA-ve

Burime pranë këngëtarit Kendrick Lamar kanë raportuar se Lamar po bën gati për të publikuar një “mixtape” me njeriun më të fuqishëm të SHBA-ve, presidentin Barack Obama. Projekti titullohet “Tha

Lexo me Shume

(FOTO) Ja kushërira e Beyonce-s që po çmend internetin me këtë foto

    (FOTO) Ja kushërira e Beyonce-s që po çmend internetin me këtë foto

Të gjitha femrat e familjes së Beyonce-s shquhen për format e tyre të mrekullueshme, duke nisur nga e motra, Solange, deri tek e ëma, Tina Knowles. Epo, qenka edhe një

Lexo me Shume