Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "forma fizike"

(Intervistë) Muzikë dhe palestër me Dori DJ

(Intervistë) Muzikë dhe palestër me Dori DJ

  Kur pasioni të udhëheq është shumë më e thjeshtë t’i bësh gjërat ashtu siç duhet. Dorian Gjergji, një nga DJ-të e njohur dhe drejtor artistik në Top Albania Radio,

Lexo me Shume