Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Forbes"

Lista e modeleve më të paguara në botë, “Forbes”: Gisele Bundchen vazhdon të mbretërojë

    Lista e modeleve më të paguara në botë, “Forbes”: Gisele Bundchen vazhdon të mbretërojë

Supermodelja braziliane Gisele Bundchen vazhdon të mbretërojë si modelja më e paguar në botë, sipas “Forbes”. Në pesëshen e listës së gjatë renditen edhe modelet Adriana Lima, Karlie Kloss, Kendall

Lexo me Shume