Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Fondi i Sigurimit te Detyrueshem te Kujdesit Shendetesor"

PD denoncon mashtrimin me recetat: Abuzim nga 4 farmaci në Tiranë. Reagon FSDKSH

    PD denoncon mashtrimin me recetat: Abuzim nga 4 farmaci në Tiranë. Reagon FSDKSH

Deputetja e Partisë Demokratike, Albina Deda, ka denoncuar një tjetër skemë të abuzimit me barnat e rimbursueshme. Bëhet fjalë për një skemë vjedhjeje me 400 milionë lekë me anë të

Lexo me Shume