Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Fondacioni Femijet Shqiptare"

(Video) Tre rrëfime nga nëna shqiptare: Të sfidosh autizmin…

    (Video) Tre rrëfime nga nëna shqiptare: Të sfidosh autizmin…

2 prilli është Dita Ndërkombëtare e Autizmit. Shqipëria është një nga ato vende që vonë e ka kuptuar rëndësinë e përkushtimit ndaj autizmit, por megjithatë ka organizata të ndryshme dhe

Lexo me Shume