Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Fondacion Bamiresie"

Këngëtarja shqiptare themelon fondacionin e bamirësisë në Kosovë

    Këngëtarja shqiptare themelon fondacionin e bamirësisë në Kosovë

Këngëtarja Dua Lipa, e cila po ngjit me hapa të mëdhenj shkallët e karrierës, gjen kohë të merret edhe me gjëra të tjera veç muzikës. Në profilet e saj në

Lexo me Shume