Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "FNSH"

Vrau efektivin e policisë, David Qosja: Nuk qëllova i pari mbi policinë

    Vrau efektivin e policisë, David Qosja: Nuk qëllova i pari mbi policinë

Në seancën e sotme gjyqësore, autori i vrasjes së efektivit të FNSH-së, David Qosja, ka deklaruar përpara trupit gjykues të Krimeve të Rënda se nuk ishte ai që qëlloi i pari

Lexo me Shume

Shkodër, FNSH kap 27-vjeçarin e dënuar për gjakmarrje

    Shkodër, FNSH kap 27-vjeçarin e dënuar për gjakmarrje

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë në bashkëpunim me Policinë e Shkodrës, kanë finalizuar me sukses operacionin e koduar “Kasnec”, duke vënë në pranga shtetasin 27-vjeçar Lazër Qukaj. Mësohet se i

Lexo me Shume