Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "fluks"

Kosovarët mësyjnë në Shqipëri, 10 mijë vetë brenda pak orëve në Morinë

    Kosovarët mësyjnë në Shqipëri, 10 mijë vetë brenda pak orëve në Morinë

Fluks i madh kosovarësh ka karakterizuar sot pikën kufitare të Morinës. Për shkak të ngarkesës të madhe të fluksit që ka nisur në orën 3 të mëngjesit, është duke u

Lexo me Shume