Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Floriana Garo"

(Foto) BOOM! Floriana ende e dashuruar me Tedin?!

    (Foto) BOOM! Floriana ende e dashuruar me Tedin?!

Pavarësisht se marrëdhënia e tyre tashmë ka përfunduar, duket se ndjenjat e moderatores bukuroshe Floriana Garo kundrejt ish të dashurit të saj, Tedi Ngjela, nuk janë shuar plotësisht! Ajo që

Lexo me Shume