Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Florian Binaj"

(Ekskluzive) Florjan Binaj, baba për herë të dytë!

    (Ekskluzive) Florjan Binaj, baba për herë të dytë!

Polici i famshëm i “Portokalli”-së ka një arsye më shumë për të qënë i lumtur. Ai do të bëhet baba për herë të dytë. Ka qenë vet aktori Florjan Binaj

Lexo me Shume

“Policit të Portokallisë” i vjen një mesazh i veçantë

“Policit të Portokallisë” i vjen një mesazh  i veçantë

Sot është një ditë e veçantë për aktorin e Portokallisë, Florian Binaj. Artisti multidimensional  feston sot vitin e dymbëdhjetë të njohjes me shoqen e tij të jetës, Sadina Binaj. Ajo

Lexo me Shume