Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Flori Mumajesi"

The Weeknd i merr “Nallane”-n Flori Mumajesit

    The Weeknd i merr “Nallane”-n Flori Mumajesit

Artisti kanadez The Weeknd sapo ka publikuar albumin e tij më të ri të titulluar “Starboy” dhe një pjesë të këngëve ka zgjedhur t’i publikojë në versionin audio në kanalin

Lexo me Shume

Mirëmëngjes nga mediat e shkruara! Elvana dhe Flori “divorcohen”

    Mirëmëngjes nga mediat e shkruara! Elvana dhe Flori “divorcohen”

Mëngjesi i sotëm ka pasur fjalë kryesore Elvana Gjatën dhe Flori Mumajesin. Pa diskutim dy nga emrat më të lakuar të artistëve shqiptarë. Panorama flet për “divorc” artistik mes tyre,

Lexo me Shume

Pak “Sweet November” nga Flori Mumajesi

    Pak “Sweet November” nga Flori Mumajesi

Një nga filmat më romantikë që ka bërë shumë njerëz të preken është “Sweet November” e nëse do të hyni në Instagram-in e Flori Mumajesit mund të gjeni pak histori

Lexo me Shume

Artistët që janë “rikthyer” bashkë

    Artistët që janë “rikthyer” bashkë

Ndodh shpesh që bashkëpunimet të priten mirë nga publiku, duke qenë se fansat e secilit artist bëhen bashkë për t’i mbështetur. Kohët e fundit ka pasur shumë bashkëpunime të suksesshme

Lexo me Shume

Sa herë ka qenë çift Flori Mumajesi?

    Sa herë ka qenë çift Flori Mumajesi?

Nëse ju teket ndonjë ditë të fikni kasetofonin e makinës dhe të hyni në Youtube e të shkruani Flori Mumajesi, duke i lënë këngët e tij të “play-ohen” vetë ose

Lexo me Shume

(Intervistë) Sara Kapo: “Nëse mendon se je i denjë të jesh “celebrity”, atëherë bëhu shembull për ata që të ndjekin

    (Intervistë) Sara Kapo: “Nëse mendon se je i denjë të jesh “celebrity”, atëherë bëhu shembull për ata që të ndjekin

Kënga më e re e Florit dhe Ledrit, “Beautiful”, ka pasur shumë sukses, edhe pse ka vetëm një ditë që është publikuar. Pjesë e videoklipit të kësaj kënge ka qenë

Lexo me Shume

(Video) Flori & Ledri, “harrakatët” që dashurojnë përtej pamjes

    (Video) Flori & Ledri, “harrakatët” që dashurojnë përtej pamjes

Surpriza e artistëve nuk ishte vetëm bashkëpunimi mes tyre, por fakti që në të njëjtën ditë do të publikohen dy këngë, krejt të ndryshme nga njëra- tjetra. Flori Mumajesi dhe

Lexo me Shume

Gati klipi i Florit dhe Ledrit. Dalin fotot e para…

    Gati klipi i Florit dhe Ledrit. Dalin fotot e para…

Ashtu si çdo vit në fillim të verës, zërat për hitet e reja që do të dalin apo për bashkëpunimet mes këngëtarëve janë të shumtë. Një ndër këta ‘zëra të

Lexo me Shume

Urimi i veçantë i Flori Mumajesit për “Vëllain e vogël”

  Urimi i veçantë i Flori Mumajesit për “Vëllain e vogël”

Klajdi Haruni feston sot datëlindjen e tij të 28-ë dhe përveç urimeve të mbështetësve e dashamirësve, nuk mund të mungonte

Lexo me Shume

(Ekskluzive) “Becky me flokë të bukur” për Besën dhe Florin është… 1, 2, 3

  (Ekskluzive) “Becky me flokë të bukur” për Besën dhe Florin është… 1, 2, 3

“1, 2, 3”, ky është titulli i këngës së lançuar vetëm para pak minutash nga Besa Kokëdhima e Flori Mumajesi,

Lexo me Shume

Sot del kënga “1, 2, 3”, bashkëpunim i Besës, Florit dhe…

Sot del kënga “1, 2, 3”, bashkëpunim i Besës, Florit dhe…

Kanë kaluar vetëm pak javë nga dita kur këngëtarja Besa Kokëdhima përshëndeste Blitz.al nga shesh-xhirimet në Kosovë, për përgatitjen e

Lexo me Shume

Kur artistët i bashkon ndjenja, lindin hitet!

  Kur artistët  i bashkon ndjenja, lindin hitet!

Përveç muzikës këta persona i ka lidhur një marrëdhënie e fortë njerëzore. Ndoshta nuk i ka bërë vetëm dashuria për

Lexo me Shume

Pas festës së Kledi Bahitit, aksidentohet Stresi

  Pas festës së Kledi Bahitit, aksidentohet Stresi

Kledi Bahiti ka festuar datëlindjen e tij mbrëmjen e kaluar,  në një lokal në Elbasan, ku ka mbledhur një rreth

Lexo me Shume

Flori Mumajesi, tani edhe spiker lajmesh

  Flori Mumajesi, tani edhe spiker lajmesh

Kantautori i njohur Flori Mumajesi,  mesa duket, ka filluar të pëlqejë një tjetër profesion, atë të spikerit të lajmeve. Nuk e

Lexo me Shume

Nora Istrefi vazhdon gënjen për të mbuluar skandalin (Video)

  Nora Istrefi vazhdon gënjen për të mbuluar skandalin (Video)

Ende pa u publikuar kënga e re e Nora Istrefit pati një zhurmë mediatike për sa u përket ngatërresave që

Lexo me Shume

Nora Istrefi vazhdon gënjen për të mbuluar skandalin (Video)

Nora Istrefi vazhdon gënjen për të mbuluar skandalin (Video)

  Ende pa u publikuar kënga e re e Nora Istrefit pati një zhurmë mediatike për sa u përket ngatërresave

Lexo me Shume

Pse Stresi rikthehet te Threedots?

  Pse Stresi rikthehet te Threedots?

Në një video të orëve të para të mëngjesit të postuar nga Threedots Production shihen qartë Flori Mumajesi, Bruno dhe Stresi

Lexo me Shume