Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Florentino Perez"

“CR7” dhe “Fenomeni”, tashmë në të njëjtën skuadër…

    “CR7” dhe “Fenomeni”, tashmë në të njëjtën skuadër…

Një Ronaldo në fushën e lojës dhe një tjetër me mision nëpër botë! Ky është lajmi që jep “Marca” në Spanjë, sipas së cilës “Fenomeni” brazilian do të rikthehet të

Lexo me Shume

Rikthim i bujshëm? Kovaçiç drejt Milanos, por jo tek Interi…

    Rikthim i bujshëm? Kovaçiç drejt Milanos, por jo tek Interi…

Vetëm pak muaj pasi është larguar nga ekipi i Interit, Mateo Kovaçiç mund të rikthehet në qytetin e Milanos. Ky lajm po bën jehonë në Itali, për vetë faktin se

Lexo me Shume