Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "floke"

Messi i “bashkohet” Real Madridit, rrjetet sociale “shpërthejnë” pas fotos me flokë të reja

Messi i “bashkohet” Real Madridit, rrjetet sociale “shpërthejnë” pas fotos me flokë të reja

Fotografia që bashkëshortja e yllit të Barcelonës ka postuar në Instagram ka shkaktuar reagime të shumta. Bëhet fjalë për foton e postuar nga Antonella Roccuzzo, ku argjentinasi Messi shihet me flokë

Lexo me Shume

Kristen Stewart ka bërë një ndryshim të madh

Kristen Stewart ka bërë një ndryshim të madh

  Ajo që na identifikon të gjithëve është paraqitja e jashtme. Kur mësohemi me një model apo ngjyrë flokësh të njëjtë e kemi të vështirë të njihemi pasi e kemi

Lexo me Shume

6 mënyra për të parandaluar rënien e flokëve

    6 mënyra për të parandaluar rënien e flokëve

Askush nuk dëshiron të humbasë flokët, por është dicka që i ndodh gjithkujt. Procesi i plakjes bën që flokët të humbasin trashësinë. Më parë mendohej se rënia e flokut nuk

Lexo me Shume

11 mënyra se si të bëni gërsheta në flokë të shkurtër

    11 mënyra se si të bëni gërsheta në flokë të shkurtër

Një rregull  i pashkruar thotë se gërshetat nuk janë për ato vajza që kanë flokë të shkurtër. Por nuk është kështu! Edhe pse është pak më e vështirë  të bëhen

Lexo me Shume