Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Flamurtari"

Flamurtari sulmon FSHF-në: Ke qëllime korruptive dhe të njëanshme

    Flamurtari sulmon FSHF-në: Ke qëllime korruptive dhe të njëanshme

Klubi i Flamurtarit ka sulmuar sërish Federatën Shqiptare të Futbollit, pas ultimatumeve që i janë dërguar për borxhe që vlonjatët kanë ndaj personave të tretë.  Përmes një shkrese, Flamurtari bën

Lexo me Shume