Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Flamuri shqiptar"

“Euro 2016”, Flamuri shqiptar do të “pushtojë” Francën

    “Euro 2016”, Flamuri shqiptar do të “pushtojë” Francën

Më 15 Qershor, ditën që Kombëtarja Shqiptare do të përballet me Francën në qytetin e Marsejës, do të valëvitet flamuri më i madh në botë, i cili do të arrijë

Lexo me Shume