Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Flamur Noka"

Avioni në Durrës, piloti italian: U ula për shkak të një defekti

    Avioni në Durrës, piloti italian: U ula për shkak të një defekti

Pas akuzave të deputetit Flamur Noka për uljen në Durrës të një avioni me drogë, konfirmohet se një avion i vogël është gjetur në grykëderdhjen e Ishmit. Burime për “News24”

Lexo me Shume

PD, kërkesë Kuvendit: Ç’masa janë marrë për pritjen e iranianëve?

    PD, kërkesë Kuvendit: Ç’masa janë marrë për pritjen e iranianëve?

Përmes një kërkesë të dorëzuar ditën e sotme në Kuvend, Partia Demokratike kërkon që kryeministri Rama të bëjë transparencë për iranianët. Zëvendëskryetari i Komisionit të Sigurisë Kombëtare, Flamur Noka, ka

Lexo me Shume

(FOTO) Momenti i përplasjes së Ndriçim Babasit dhe Flamur Nokës me policinë

    (FOTO) Momenti i përplasjes së Ndriçim Babasit dhe Flamur Nokës me policinë

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ndriçim Babasi, është ndaluar nga policia, ndërsa ishte bashkë me disa deputetë  të opozitës në një lokal, pak pasi kishte mbaruar protesta në parkun e liqenit.

Lexo me Shume