Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "flake Durres"

Autobusi i linjës Durrës-Plepa në flakë

    Autobusi i linjës Durrës-Plepa në flakë

Një autobus i linjës Durrës –Plepa ka shpërthyer në flakë në ngjesin e së premtes pranë mbikalimit të Shkozetit. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 7:00 të mëngjsit, për fat të

Lexo me Shume