Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "fjolla morina"

(Video) Bëhuni gati, “Gangsta” Fjolla Morina po vjen!

(Video) Bëhuni gati, “Gangsta” Fjolla Morina po vjen!

    Pas “Trileqe”-es, Fjolla Morina ka vendosur të mos na marrë më me të mira. Në një video ekskluzive për Blitz.al, ajo ka bërë të ditur se është në

Lexo me Shume

Shikoni çfarë nëne është Fjolla Morina!

Shikoni çfarë nëne është Fjolla Morina!

Për shumëkënd Fjolla Morina është këngëtarja seksi e cila ka “luajtur” gjithnjë duke përdorur linjat e saj, por edhe me klipet e këngëve ku ajo shfaqet me veshje tejet ekstravagante

Lexo me Shume