Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Fituesja"

“Miss Amerika” shpall më të bukurën e saj

    “Miss Amerika” shpall më të bukurën e saj

Deshauna Barber, përfaqësuesja e Kolumbisë, është shpallur fituesja e “Miss USA 2016”. Konkursi vjetor, ku merrnin pjesë 52 vajza, u zhvillua gjatë së dielës në Las Vegas. Fituesja e 65-të

Lexo me Shume