Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "fituesja e oskarit"

Renee Zellweger: Pushova gjatë. Do t’i rikthehem kinematografisë

    Renee Zellweger: Pushova gjatë. Do t’i rikthehem kinematografisë

Renee Zellweger  gjashtë vitet e fundit nuk është parë shumë në botën e kinematografisë. Duket se aktorja ja ka kushtuar vetes këtë kohë, duke udhëtuar në botë me të dashurin

Lexo me Shume