Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Fiori Dardha"

Fiori Dardha ka një mesazh për Çiljetën

    Fiori Dardha ka një mesazh për Çiljetën

Moderatorja Fiori Dardha, e cila ka ndjekur intervistën e këngëtares Çiljeta në emisionin “Zonë e lirë”, ka shprehur vlerësimin për të përmes një postimi të pak minutave më parë në

Lexo me Shume

(Video) Rozana, Fiori: “Nuset do të na bëjnë gropën ”

(Video) Rozana, Fiori: “Nuset do të na bëjnë gropën ”

  Rozana Radi dhe Fiori Dardha kanë qenë duke udhëtuar me makinë në momentin që Rozi ka bërë një video, të cilën e kanë postuar në rrjetet sociale. Fiori i

Lexo me Shume

Pse la nam Fjori Dardha?

Pse la nam Fjori Dardha?

  Fjori Dardha ka postuar në Facebook dhe Instagram disa foto, ku ka treguar trupin e saj para dhe pas dietës. “6 kilogramë. Këto dy javë kanë qenë tamam “Dil

Lexo me Shume

Ja se si Fiori Dardha ia shpreh dashurinë partnerit…

    Ja se si Fiori Dardha ia shpreh dashurinë partnerit…

Fiori Dardha, të cilën e shohim çdo mbrëmje në emisionin investigativ “Fiks fare”,  ka zgjedhur profilin e saj në Facebook për të ndarë me ndjekësit festimin e 10-vjetorit të fejesës

Lexo me Shume

(Video) Fiori Dardha do të vazhdojë të mbetet “beqare”

    (Video) Fiori Dardha do të vazhdojë të mbetet “beqare”

  Fundjavën që lamë pas, prezantuesja e emisionit “Fiks fare”, Fiori Dardha, ka qenë e ftuar në një dasmë e cila i solli, për disa sekonda, shpresën që më në

Lexo me Shume