Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Fiks Fare"

Ja se si Fiori Dardha ia shpreh dashurinë partnerit…

    Ja se si Fiori Dardha ia shpreh dashurinë partnerit…

Fiori Dardha, të cilën e shohim çdo mbrëmje në emisionin investigativ “Fiks fare”,  ka zgjedhur profilin e saj në Facebook për të ndarë me ndjekësit festimin e 10-vjetorit të fejesës

Lexo me Shume