Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Fifty Shades Darker"

Rita Ora, një “rock star” në sheshxhirim

Rita Ora, një “rock star” në sheshxhirim

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 7 Rita Ora ka fluturuar drejt Los Anxhelosit për të qenë prezente në xhirimet e “Fifty Shades Darker”. Ajo do të luajë

Lexo me Shume