Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Fetullah Gulen"

Peticioni për ekstradimin e Fetullah mbledh 90 mijë klikime

    Peticioni për ekstradimin e Fetullah mbledh 90 mijë klikime

Peticioni që u hap më 17 korrik në faqen zyrtare të internetit të Shtëpisë së Bardhë për ekstradimin e Fetullah Gulen nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka mbledhur deri

Lexo me Shume