Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Festime"

Përfundon sot “Peza n’Fest”

Përfundon sot “Peza n’Fest”

18 shtatori shënon ditën e fundit të festimeve dhe lojërave në Pezë, të organizuara nga Bashkia e Tiranës. Aktivitetet e Festës së Pezës nisën më 16 shtator dhe vazhdojnë edhe

Lexo me Shume

Kamioni godet turmën, dhjetëra të vdekur në Francë

    Kamioni godet turmën, dhjetëra të vdekur në Francë

Një ngjarje e rëndë është shënuar gjatë festimeve të “Bastille Day” në Nice, qytetin jugor të Francës. Referuar raportimeve të mediave dhe imazheve të shpërndara në Twitter, dhjetëra njerëz shihen

Lexo me Shume