Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "feste"

5 mënyra se si të organizoni një festë vere në oborr

    5 mënyra se si të organizoni një festë vere në oborr

1. Koktejet e thjeshta ◄ Back Next ► Picture 1 of 5 Mos u lodhni duke shpenzuar para për të marrë një barist që t’ju përgatisë pijet. Këtë gjë mund

Lexo me Shume

Detaje nga festa “e çmendur” e ditëlindjes së Jessica Alba-s

Detaje nga festa “e çmendur” e ditëlindjes së Jessica Alba-s

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 8 Festa e datëlindjes së 35-të të Jessica Alba-s ishte një mrekulli e vërtetë, duke nisur nga dekori në oborrin ku u

Lexo me Shume

Jahjaga në festë për të thënë lamtumirë

    Jahjaga në festë për të thënë lamtumirë

Atifete Jahjaga është një nga figurat më të diskutuara politike në Kosovë, kjo edhe sepse ishte hera e parë që një femër Presidente u përkrah dhe u duartrokit si shenjë

Lexo me Shume