Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "ferr"

Rio de Janeiro: “Mirë se vini në ferr!”

    Rio de Janeiro: “Mirë se vini në ferr!”

  Bashkë me miqtë e të afërmit e personave që do të ktheheshin në Rio kanë qenë edhe forcat e policisë dhe zjarrfikësit, të cilët kanë mbajtur një pankartë të

Lexo me Shume