Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Fergie"

Irina Shayk, Sofia Vergara, Fergie dhe tani Amarda Toska…

Irina Shayk, Sofia Vergara, Fergie dhe tani  Amarda Toska…

Emra të njohur si Irina Shayk, Sofia Vergara dhe Fergie janë ambasadore të bukurisë të markës kozmetike Avon. Por prej 3 vitesh, pjesë e kësaj marke është edhe bukuroshja Amarda

Lexo me Shume

(Video) Fergie publikon “M.I.L.F.”, videon sensuale me Kim Kardashian, Ciara e shumë të tjera

    (Video) Fergie publikon “M.I.L.F.”, videon sensuale me Kim Kardashian, Ciara e shumë të tjera

Këngëtarja Fergie sapo ka lançuar këngën e saj më të re të titulluar “M.I.L.F.”, në videon e së cilës shfaqet si liderja seksi e “Milfville”. Ish-vokalistja e grupit të famshëm

Lexo me Shume