Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "femiste"

Linda Halimi ka një mesazh për të gjitha nënat

    Linda Halimi ka një mesazh për të gjitha nënat

  Lëvizjet për të drejtat e femrave apo siç quhen në vendet perëndimore kanë prekur edhe personazhet e famshëm shqiptarë. Linda Halimi ka postuar në profilin e saj në Facebook

Lexo me Shume