Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "femer"

Gjashtë sekrete që duhet të dini për të qenë një zonjë e vërtetë

    Gjashtë sekrete që duhet të dini për të qenë një zonjë e vërtetë

“Idiot! Je i verbër?” Ky është reagimi i zakonshëm i një gruaje të bërë pis me baltë për shkak të një makine që i kalon pranë. Edhe nëse drejtuesi i

Lexo me Shume

Kjo është dhurata më e pazakontë që një burrë mund t’i bëjë gruas së tij

Kjo është dhurata më e pazakontë që një burrë mund t’i bëjë gruas së tij

Të gjithë ju gra dhe nëna, çfarë dhuratash merrni nga burrat tuaj për ditën e gruas? Lule, çokollata, bizhuteri? Epo, Penn Holderness i ka kaluar parashikimet për dhuratën që i

Lexo me Shume

Aksident tragjik në Tropojë, një tjetër femër humbet jetën

    Aksident tragjik në Tropojë, një tjetër femër humbet jetën

Një shtetase ka mbetur e vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur si pasojë e një aksidenti të rëndë shënuar ditën e sotme në fshatin Mehajan, Tropojë. Automjeti me tre

Lexo me Shume

Gjërat që një femër duhet t’i dijë para se të martohet

    Gjërat që një femër duhet t’i dijë para se të martohet

Po planifikoni të martoheni së afërmi? Apo jeni të martuar tashmë? Martesa është një fjalë që simbolizon përkushtimin, përgjegjshmërinë, pranimin, bashkimin dhe padyshim dashurinë. Siç thuhet rëndom, jo çdo gjë

Lexo me Shume

Nëna siriane që kaloi Europën në këmbë me dy fëmijë në krahë dhe një në bark…

    Nëna siriane që kaloi Europën në këmbë me dy fëmijë në krahë dhe një në bark…

Çfarë e bën një femër të largohet nga shtëpia një natë dhe të kthehet në refugjate? Corinne Redfern ka bërë një udhëtim të gjatë, shtatzënë dhe me dy fëmijë të

Lexo me Shume

Meshkuj, zgjidhni! Ja 7 gjëra që duhet të ketë për të qenë e duhura

    Meshkuj, zgjidhni! Ja 7 gjëra që duhet të ketë për të qenë e duhura

Besimi Pavarësisht gjithçkaje, besimi është një nga elementet bazë në një lidhje. Është e  rëndësishme të mbajmë mend se sa e ndjeshme është pjesa  e të besuarit dhe e të

Lexo me Shume

11 mendimet qesharake të femrave para se të çojnë një mashkull seksi në shtëpi

    11 mendimet qesharake të femrave para se të çojnë një mashkull seksi në shtëpi

Të dalësh bareve është diçka e zakonshme dhe të gjithë e bëjnë, por le të jemi të sinqertë dhe të ndalojmë një moment rreth një fakti: “Kë do të takojmë

Lexo me Shume