Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Felix Bilani"

Nëna prej dy muajsh e vdekur, Beqaj e pyet me mesazh për cilësinë e shërbimit

    Nëna prej dy muajsh e vdekur, Beqaj e pyet me mesazh për cilësinë e shërbimit

Fotografi i njohur Felix Bilani ka postuar në llogarinë e tij në “Facebook” një mesazh që Ministria e Shëndetësisë i ka dërguar në telefon, ku i drejtohet nënës së tij,

Lexo me Shume