Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Fejesë"

Bora Kokëdhima: Fejohem në gusht. Nuk jua tregoj me kë!

    Bora Kokëdhima: Fejohem në gusht. Nuk jua tregoj me kë!

Stilistja Bora Kokëdhima e njohur me markën e saj “Savage” ka bërë të ditur disa detaje nga jeta e saj personale. Bëhet fjalë për fejesën e saj. Përmes një statusi

Lexo me Shume

E dini pse mbahet ende unaza e fejesës?

    E dini pse mbahet ende unaza e fejesës?

Unaza e fejesës mund të duket një zakon i vjetër aq sa institucioni i martesës. Por në disa argumente për dashurinë, unaza simbolizon premtimin për martesë. Për shembull, gjatë viteve

Lexo me Shume