Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Fatos Tushe"

Sfida e portofolit ‘thyen’ rrjetin

Sfida e portofolit ‘thyen’ rrjetin

  Buja që bëri në media videoja e kryebashkiakut të Lushnjes, Fatos Tushe,  i cili shihej teksa kërcënonte një qytetare të qytetit së tij se do t’i fuste portofolin në gojë,

Lexo me Shume

Pas kërcënimit “Ta fus portofolin në gojë”, qeveria dekoron Fatos Tushen

    Pas kërcënimit “Ta fus portofolin në gojë”, qeveria dekoron Fatos Tushen

Kryetari i Bashkisë së Lushnjës, Fatos Tushe, i cili u denoncua në media për shkak të reagimit të ashpër ndaj një tregtareje që protestonte kundër masave të ndërmarra nga bashkia,

Lexo me Shume