Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Fatmir Xhafaj"

Mblidhet Konferenca e Kryetarëve, Meta – Xhafajt: Pse nuk u mblodh dje komisioni?

    Mblidhet Konferenca e Kryetarëve, Meta – Xhafajt: Pse nuk u mblodh dje komisioni?

Pas konferencës urgjente të njoftuar nga kreu i opozitës, Lulzim Basha, ka nisur punimet Konferenca e Kryetarëve. Kjo mbledhje zhvillohet pak para nisjes së seancës plenare ku reforma në drejtësi

Lexo me Shume