Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Farmaci"

Tritoli tek farmacia e Tahirit, Kryeprokurori Llalla merr dosjen e shpërthimit

    Tritoli tek farmacia e Tahirit, Kryeprokurori Llalla merr dosjen e shpërthimit

Kryeprokurori Llalla ka marrë dosjen e plotë të shpërthimit me tritol të farmacisë së Bashkim Tahirit, babait të ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri. Ky vendim është marrë pas pushimit të

Lexo me Shume