Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "fans"

(Video) Noizy reagon ashpër ndaj një fansi

    (Video) Noizy reagon ashpër ndaj një fansi

Shumë personazhe të famshëm shqiptarë janë bërë “idhuj” për të rinjtë e sotëm, aq sa edhe një foto e vetme do të mjaftonte për t’i bërë ata të lumtur. Në

Lexo me Shume

Rihanna i surprizon të gjithë. Shikoni çfarë bën për fansin e dëshpëruar!

Rihanna i surprizon të gjithë. Shikoni çfarë bën për fansin e dëshpëruar!

  Rihanna ka ndihmuar një fansin e saj. Ajo ka qenë gjithnjë e mirë me fansat, por  veprimi i saj i fundit, nxjerr më në pah se sa i vlerëson

Lexo me Shume