Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "familjare"

Vdekja e 17-vjeçarit në landfillin e Sharrës, familjarët: Përpjekje për fshehje të krimit

    Vdekja e 17-vjeçarit në landfillin e Sharrës, familjarët: Përpjekje për fshehje të krimit

Në protestën e organizuar nga Partia Demokratike, e cila akuzon Bashkinë e Tiranës për vdekjen e 17-vjeçarit Gjoklaj, ishin të pranishëm edhe familjarët e të riut, trupi i pajetë i

Lexo me Shume