Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "False Flag"

(Video) Sulmet terroriste në Bruksel, sajesë mediatike?!

(Video) Sulmet terroriste në Bruksel, sajesë mediatike?!

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 6 A ju ka shkuar ndonjëherë mendja se ‘zhurma’ që po shkaktojnë atentatet e fundit në mbarë Europën janë thjesht një mënyrë

Lexo me Shume