Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Fadil Berisha"

Michael Buble pozon për fotografin shqiptar

    Michael Buble pozon për fotografin shqiptar

Në profilin zyrtar të fotografit të njohur shqiptar, Fadil Berisha, mund të gjesh personazhe të ndryshëm shqiptarë e të huaj, të cilët kanë pozuar për aparatin e tij. Së fundmi

Lexo me Shume