Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Fade"

Videoja më e përfolur e momentit nga Kanye West më në fund në YouTube

    Videoja më e përfolur e momentit nga Kanye West më në fund në YouTube

Paçka se Kanye West nuk performoi në MTV Video Music Awards 2016, ai përsëri arriti ta rrëmbente vëmendjen e publikut me videoklipin e “Fade”. Fillimisht, kënga ishte ekskluzive vetëm në

Lexo me Shume