Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Faad Mitri"

Biznesmeni Faad Mitri sërish në Tiranë: Investimi është mbyllur, s’do të qëndroj!

    Biznesmeni Faad Mitri sërish në Tiranë: Investimi është mbyllur, s’do të qëndroj!

Faad Mitri, biznesmeni që u dhunua pak kohë më parë në autostradën Tiranë-Durrës, është kthyer sërish në Tiranë pasi ka humbur nënën. Ai shfaqet në videon e “Balkanweb” ulur në

Lexo me Shume

Largohet nga Shqipëria biznesmeni libanez që u masakrua, Shqipëria humb 1.200 vende pune

Largohet nga Shqipëria biznesmeni libanez që u masakrua, Shqipëria humb 1.200 vende pune

Biznesmeni libanez Faad Mitri, i cili u dhunua pak ditë më parë nga tre persona në rrugën Kashar-Rinas, ka vendosur të largohet nga Shqipëria. Ai u dhunua më 10 shtator

Lexo me Shume