Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "event"

Maturantët kundër MAS-it, eventi në Facebook i protestës fshihet për shkaqe të panjohura

    Maturantët kundër MAS-it, eventi në Facebook i protestës fshihet për shkaqe të panjohura

Maturantët e këtij viti bënë të ditur gjatë ditës së sotme zhvillimin e një proteste ditën e nesërme përpara Kryeministrisë dhe Ministrisë së Arsimit, për të shfaqur haptazi pakënaqësitë lidhur

Lexo me Shume

(Video) “Furla” ju fton në bllok

(Video) “Furla” ju fton në bllok

“Furla”, një markë prestigjoze italiane, tani ndodhet edhe në zonën e ish bllokut. Ditën e djeshme u organizua një event për të prezantuar ambjentin dhe koleksionin e ri 2016-të. Mes shumë njerëzve

Lexo me Shume