Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Eva Murati"

Kë kërcënon me thikë bukuroshja Eva Murati?

    Kë kërcënon me thikë bukuroshja Eva Murati?

Modelja dhe moderatoja Eva Murati ka postuar pak më parë një foto, ku shihet me një hanxhar në dorë duke treguar se, edhe pse një vajzë e ëmbël, ajo mund

Lexo me Shume