Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Eva Mendes"

Shihni si e shpreh aktori Ryan Gosling dashurinë për familjen e tij

    Shihni si e shpreh aktori Ryan Gosling dashurinë për familjen e tij

Aktori Ryan Gosling ka folur për jetën e tij private dhë për arsyet që po e bëjnë të ndihet i lumtur. Në një intervistë të dhënë ditën e mërkurë për

Lexo me Shume